Cognitieve impact Covid-19 en Long Covid

Het Corona virus kan op verschillende manieren schade aan de hersenen toebrengen.

Zuurstoftekort veroorzaakt schade in de hersengebieden die aandacht, geheugen en planning coördineren. Een derde van de patiënten heeft na het krijgen van het Coronavirus nog last van geestelijke- en of neurologische klachten.

Cognitieve klachten zoals problemen met aandacht en concentratie, focus, informatie verwerking en geheugenproblemen, last van depressieve gevoelens, last van overprikkeling, gedragsverandering of extreme vermoeidheid zijn vaak de gevolgen van het virus.

Veel ex- Corona patiënten kunnen in hun werk en privé leven niet meer optimaal functioneren na een besmetting met het virus.

NeurOptimal® Neurofeedback Training is een probaat hulpmiddel bij de cognitieve en psychische impact van Covid-19 en de gevolgen van de maatregelen omtrent het Coronavirus.

Als ondersteuning zijn een gezonde levensstijl, gezonde voeding en hoogwaardige natuurlijke voedingssupplementen zoals vitamine D3, K2, Selenium en Zink essentieel. Naast een gezonde levensstijl en een gevarieerd dieet is een Multi een complete aanvulling voor iedereen.

Deze zijn verkrijgbaar in de praktijk en te bestellen via:
https://shapeinside.beyuna.com

Bij ernstige klachten adviseer ik een uitgebreid pakket supplementen aan met hoge frequenties om je lichaam te ontgiften en te ontstoren van schadelijke stoffen waardoor de klachten aanzienlijk verbeteren.